Uitnodiging Groen Licht Borrel op vrijdag 23 juni vanaf 16 uur op Landgoed Haanwijk

Natuurgroep Gestel bestaat 30 jaar! Graag nodigen we u uit om dit samen met ons te vieren.

Wat begon als een kleine groep enthousiaste mensen die samen kennis en ervaring wilde delen van de natuur in en rond onze gemeente – en de flora in het bijzonder – is inmiddels een vereniging met meer dan 500 leden. We zetten ons in voor educatie en natuurbescherming en dragen zowel letterlijk als faciliterend bij aan de aanplant van groen. Ook door samenwerking met verschillende stakeholders heeft onze vereniging zich in onze gemeente en in de provincie op de kaart kunnen zetten als actieve pleitbezorger voor natuur en landschap. U bent (samen met onze stakeholders) van harte welkom op onze Groen Licht Borrel op 23 juni. Vanaf 16.00 uur is de inloop bij het Buitenlokaal (Haanwijk 4a, Sint-Michielsgestel). Om 16.30 uur zal het welkomstwoord worden gehouden door voorzitter Angela Heetvelt, waarna we een toost uitbrengen op wat we met elkaar hebben bereikt. Onder het genot van duurzame versnaperingen rollen we vervolgens de groene loper uit in de richting van onze uitdagingen voor de toekomst. Om 19 uur sluiten we op speelse wijze af.
We kijken uit naar uw komst!
Laat u even weten of u komt; e-mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.